Зеколи: Гестот на Грција со Macedonia is GReat е понижувачки – Слободен печат
ВестиМакедонија

Зеколи: Гестот на Грција со Macedonia is GReat е понижувачки

Гестот на Грција со Macedonia is Great е понижувачки. Но, поголем проблем е што нашето водство-преговарачи мува не ги лази да дадат оставка или да бидат сменети, напиша на својот Твитер профил политичкиот аналитичар Арсим Зеколи по повод новата кампања во Грција, со која се брендираат и заштитуваат производите со потекло од грчка Македонија.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close