16 C
Скопје

Категорија: Хороскоп

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Со нив е навистина тешко: Три хороскопски знаци кои е тешко да се засакаат!

Слободен печат
Кога подобро ќе ги запознаете, ќе ви стане јасно дека се работи за тешки личности, со чуден карактер. Претставниците на овие три хороскопски знаци ќе...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за недела 12 јануари – Прочитајте што ве очекува денес!

Слободен печат
Овен Не би требало на себе си да си ставате поголеми обврски од оние кои веќе ги имате. Пробајте да се одморите малку. Слободните ќе...
Еспресо Забава Магазин Хороскоп

Мала астро школа: Како размислуваме? На кој начин расудуваме?

Фата Моргана
Наталниот Меркур во астролошките куќи ни дава драгоцени податоци за нашиот начин на размислување и расудување: оваа планета е поврзана со логичното и рационалното размислување,...
Хороскоп

Дневен хороскоп за 11.01.2020 – дознајте каков ден ве очекува!

Слободен печат
Овен Ве очекува промена на работното место на подобро. Пред вас е поволен ден за работа. Не би требало да имате проблеми со саканата личност....
Магазин Хороскоп

Љубов, кариера и пари: Дневен хороскоп за 10.01.2020 година!

Васко Спасоски
Овен Имате зголемен прилив на пари, но и зголемени трошоци. Бидете внимателни. Ве очекува интересно познанство со личност родена во знакот Девица. Можни се тегоби...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 09.01.2020 година – Работа, љубов и здравје!

Васко Спасоски
ОВЕН Работa: Очекувајте дека во следниот период ќе успеете да ги остварите своите планови и да дојдете до мало унапредување. Љубов: Потрудете се со саканата...
Еспресо Хороскоп

Трите најголеми драма кралици меѓу хороскопските знаци

Слободен печат
Скорпија Страствените Скорпии се многу упорни во остварувањето на своите цели и ако нешто појде по зло, тие веднаш се вознемируваат. Жените родени во знакот...
Еспресо Хороскоп

Дознајте кој лик сте од омилените божиќни филмови според вашиот хороскопски знак!

Слободен Печат
Основните карактеристики на сите хороскопски знаци многу лесно можат да се поврзат со омилените ликови од најубавите божиќни играни и анимирани филмови. Во продолжение дознајте...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за вторник 07 јануари – Лавовите да избегнуваат кавги, Водолиите ќе мора да ја контролираат импулсивноста

Слободен печат
Овен Не очекувате подобрување на некоја ситуација која ве загрижува и поради тоа лошо се чувствувате. Финансиите стагнираат. Можен е конфликт со претпоставениот. Со ароганцијата...
Магазин Хороскоп

Дневен хороскоп за 06.01.2020 – Задолжително погледнете!

Слободен печат
Овен Денеска имате можност да потврдите некои договори кои претходно сте ги оствариле. Можно е да постојат некои неразјаснети околности меѓу вас и личноста која...