FOTO | Twitter është në flakë: Pas Kanye West, Jelena Karleuša tani po “argëtohet” me Pete Davidson

Foto: Printscreen - Instagram

Ylli i njohur i realitetit Kim Kardashian Së fundmi i dha fund lidhjes së saj nëntëmujore me aktorin e humorit Pete Davidson. Ndërsa ende nuk dihet arsyeja e saktë pse ylli i realitetit u largua nga Davidson, përflitet se romanca e tyre “shkëlqeu” për shkak të orarit të ngjeshur të Kardashian.


Frymëzuar nga ish-bashkëshorti i saj duke e ndjekur Jelena Karleuшаa në Instagram pas divorcit, një përdorues i rrjetit social Twitter ka përfituar nga ndarja e fundit e yllit dhe e ka “lidhur” humoristin me këngëtaren serbe.


Është më se e dukshme që bëhet fjalë për një foto të edituar, por gjithsesi ka arritur të bëjë shumë të qeshura.

Video e ditës