• Kim Kardashian

“Ajo është një malltare e gjallë”: Kim Kardashian mbërrin në Kampionatin Evropian të Futbollit

Starleta Kim Kardashian (43) i befasoi fansat e futbollit verën e kaluar kur u shfaq në ndeshjet e klubit të futbollit Inter Miami, ku luan i madhi Lionel Messi. Djemtë e saj Saint dhe Psalm janë adhurues të mëdhenj të këtij sporti, ndaj Kardashian bën gjithçka për të realizuar ëndrrat e tyre. Sipas The Sun, ajo planifikon të transmetojë disa ndeshje për…

“Ajo është një malltare e gjallë”: Kim Kardashian mbërrin në Kampionatin Evropian të Futbollit Lexo më shumë »