VIDEO INTERVISTË | Mia Kostova: Unë jam një lloj njeriu që nuk di të gënjej, edhe kur paguhem për këtë

Në këtë puntatë të “Slobodno so Agnesa” do të shoqërohemi me vajzën e emisionit rinor “99 Action”, ish-prezantuesen dhe influencuesen Mia Kostova. Me statusin e një personi shumë me ndikim në rrjetet sociale, Mia Kostova “ushqen” përditë ndjekësit e saj me momente frymëzuese dhe inkurajuese nga stili i saj i jetesës. Ai përdor profilin e tij në Instagram si platformë...

VIDEO INTERVISTË | Mia Kostova: Unë jam një lloj njeriu që nuk di të gënjej, edhe kur paguhem për këtë Lexo më shumë »

FOTO | Si e ndihmon Natasha Kate Middleton prej vitesh, pa e ditur askush: Ajo ishte në krah të princeshës edhe kur ajo po operohej

Natasha Archer është një nga personat e paktë që ka pasur akses me Kate Middleton ndërsa ajo ishte në një spital privat në Londër pas operacionit abdominal javën e kaluar. Ajo ka qenë asistente personale e gruas së Princit William prej vitesh. Ajo ndihmoi Princeshën e Uellsit në momente kyçe, në mënyrë që bashkëpunimi, si ...

FOTO | Si e ndihmon Natasha Kate Middleton prej vitesh, pa e ditur askush: Ajo ishte në krah të princeshës edhe kur ajo po operohej Lexo më shumë »

FOTO | Ata fiksuan një grua të pastrehë falas në një sallon dhe i treguan asaj një bukuri që ishte fshehur për një kohë të gjatë

Shafag Nowruz nga Turqia është një stilist profesionist me përvojë në make-up dhe modele flokësh. Një ditë ajo takoi të pastrehën Rita dhe u trondit nga sa e lënë pas dore ishte gruaja. Shafag vendosi ta ndihmonte dhe t'i tregonte se si mund të dukej në të vërtetë me pak kujdes dhe disa truke. Ajo donte të...

FOTO | Ata fiksuan një grua të pastrehë falas në një sallon dhe i treguan asaj një bukuri që ishte fshehur për një kohë të gjatë Lexo më shumë »

FOTO | Ana Ivanoviç ua shpërtheu mendjen të gjithëve në Berlin: Ajo duket tepër seksi me një fustan me të pasme 

Një model flokësh perfekt, bukuri natyrale, buzëqeshje një milion dollarësh dhe një model i preferuar i një fustani që i shkon në mënyrë të përsosur. Ish-tenistja serbe Ana Ivanoviq ka organizuar dje një spektakël të vërtetë në Berlin në një event të organizuar nga një markë e njohur, ku ka marrë pjesë edhe aktorja me famë botërore Diana Krieger. Ana Ivanoviç e nisi vitin 2024 me një stil të shkëlqyeshëm kur...

FOTO | Ana Ivanoviç ua shpërtheu mendjen të gjithëve në Berlin: Ajo duket tepër seksi me një fustan me të pasme  Lexo më shumë »

FOTO | Kolinda Grabar Kitaroviç duket dy herë më e re: Ish-presidentja kroate i mahniti të gjithë me figurën e saj perfekte

Ish-presidentja kroate Kolinda Grabar Kitaroviç ka publikuar pas shumë kohësh foto në rrjetet sociale. Në postim, Kolinda u mburr se e nisi me sukses vitin, por ajo që ra në sy të gjithëve ishte pamja e saj fizike. Gjegjësisht, Kolinda ka publikuar foto nga Maroku, ku ka shijuar dhe punuar për tre javë, dhe përmes postimit ka vendosur të...

FOTO | Kolinda Grabar Kitaroviç duket dy herë më e re: Ish-presidentja kroate i mahniti të gjithë me figurën e saj perfekte Lexo më shumë »

Intervistë me malësoren Irina Kamiloska: U ngjitëm në Vodno me 15 foshnja dhe një grup i tërë nënash me fëmijë pushtuan Lubotenin

Nuk është sekret që alpinistja Irina Kamilovska ka ngjitur vazhdimisht majat e maleve gjatë shtatzënisë. Por ajo që la veçanërisht përshtypje dhe për të cilën Irina u përfol në publik për një kohë të gjatë është bëma e saj - nënat me foshnjat e tyre duke ecur në Vodno. Dhe në këtë ia doli, jo vetëm në Vodno, foshnjat...

Intervistë me malësoren Irina Kamiloska: U ngjitëm në Vodno me 15 foshnja dhe një grup i tërë nënash me fëmijë pushtuan Lubotenin Lexo më shumë »

Severina nuk është e vetmja: Këto zonja të famshme kanë humbur kujdestarinë e fëmijëve

Me vendim të Gjykatës së Lartë, këngëtarja kroate Severina Vuckovic humbi sërish kujdestarinë ndaj djalit të saj 11-vjeçar Aleksandar, i cili do të jetojë me babain e tij Milan Popoviq. Severina nuk është e vetmja që po kalon një betejë të tmerrshme për kujdestarinë e fëmijëve. Shumë yje të Hollivudit dhe këngëtarë të njohur kanë përjetuar edhe makthin e çdo nëne kur me vendim gjykate...

Severina nuk është e vetmja: Këto zonja të famshme kanë humbur kujdestarinë e fëmijëve Lexo më shumë »

VIDEO INTERVISTË | Simona Avramova, grimere me famë botërore, ka bërë edhe grimin e Messit

Nëse ëndërroni të filloni karrierën tuaj, padyshim që do t'ju japë një shkëndijë shprese! Një tjetër histori suksesi... Një vajzë me shumë talente me ëndrra të mëdha, gazmore, e komunikueshme, këmbëngulëse në karrierën e saj. Me përfundimin e studimeve në Fakultetin Farmaci në Shkup shkon me pushime në Barcelonë. Duke eksploruar Barcelonën e bukur, ai hyn në Sephora për të rinovuar veten...

VIDEO INTERVISTË | Simona Avramova, grimere me famë botërore, ka bërë edhe grimin e Messit Lexo më shumë »

FOTO | Për apo kundër? Interneti ka marrë flakë për shkak të veshjes së aktores shtatzënë në Emmy Awards

Deklarata e modës e modeles dhe aktores Suki Waterhouse në ceremoninë e 75-të të çmimeve Emmy në Los Angeles ngjalli komente të ndryshme në rrjetet sociale, ndërsa nëna e ardhshme kryesonte listat e të veshurave më të mira. Gruaja e famshme shtatzënë adoptoi të ashtuquajturin "style Rihanna", të cilin këngëtarja barbadiane e filloi kur ishte në fillimin e saj...

FOTO | Për apo kundër? Interneti ka marrë flakë për shkak të veshjes së aktores shtatzënë në Emmy Awards Lexo më shumë »

FOTO | Mbretëresha Letizia vesh këpucë që disa i konsiderojnë si më shik, ndërsa të tjerë nuk i duron dot: Ky model i reziston të gjitha trendeve

Mbretëresha Letizia e Spanjës prezantoi edicionin e saj të parë të modës në vitin 2024. Ajo u shfaq në Madrid pak ditë më parë dhe më së shumti tërhoqën këpucët e saj, një modele e përjetshme, por edhe një modele që shkakton komente krejtësisht të ndara. Letizia tregoi dhe dëshmoi se është një adhuruese e vërtetë e klasikëve në veshje, dhe dihet se klasikët nuk...

FOTO | Mbretëresha Letizia vesh këpucë që disa i konsiderojnë si më shik, ndërsa të tjerë nuk i duron dot: Ky model i reziston të gjitha trendeve Lexo më shumë »