• jelena karleuşaa

FOTO | Cila i shkon më shumë asaj? Nicole Kidman, Kim Kardashian dhe Jelena Karleusha veshin hitin e modës të sezonit

Aktorja Nicole Kidman, 55 vjeçe, befasoi me stilin e saj të pazakontë teksa u largua nga Balenciaga e veshur me një maskë të zezë të çuditshme për sytë gjatë Javës së Modës në Paris të martën. Aktorja dukej ‘aliene’ teksa mbante maskën e zezë të syve në formë harku, e veshur me trup të zi dhe xhinse casual me bel të lartë. Nicole me këtë…

FOTO | Cila i shkon më shumë asaj? Nicole Kidman, Kim Kardashian dhe Jelena Karleusha veshin hitin e modës të sezonit Lexo më shumë »