Shakaja e ditës: Hollywood

Një aktore hollivudiane i drejtohet burrit të saj: - Nxitoni Xhon, ju dhe fëmijët e mi po luftonin me tonat!

VIDEO | Shihni ilustrimin: Zbuloni nëse jeni ekspert për të bërë miq apo introvert

Ky iluzion optik mund të zbulojë se çfarë miku jeni bazuar në cilën kafshë shihni së pari në ilustrimin e paraqitur. Ky test interesant u nda nga Mia Yilin, një adhuruese e enigmave që ka një reputacion të madh në TikTok për analizat e saj të sakta. Ajo ndau këtë iluzion optik dhe sfidoi ndjekësit e saj të ndajnë…

VIDEO | Shihni ilustrimin: Zbuloni nëse jeni ekspert për të bërë miq apo introvert Lexo më shumë »

Shakaja e ditës: Biondet

Dy bionde po flasin me njëra-tjetrën në plazh: - Nuk ke fjetur rastësisht me burrin tim? - Çfarë ka që nuk shkon me ty! Sigurisht që nuk kam asnjë. - Nuk kemi nevojë për ty, e jotja është më mirë.

Iluzioni optik zbulon se sa bujarë jeni: Gjëja e parë që shihni në foto zbulon një veçori të rëndësishme

Ky test personaliteti i intrigoi përdoruesit e TikTok për të zbuluar diçka të re për personalitetin e tyre dhe shumë u hutuan nga saktësia e rezultateve. Sfida u postua nga Mia Yilin, një dashnore e enigmave që ka një reputacion të madh në TikTok për analizat e saj të sakta. Ajo ndau këtë iluzion optik dhe sfidoi ndjekësit e saj që të…

Iluzioni optik zbulon se sa bujarë jeni: Gjëja e parë që shihni në foto zbulon një veçori të rëndësishme Lexo më shumë »

Shaka e ditës: Maturia

Trpe i kthehet Trpanës: - Trpano, duhet të ndahemi! - Pse po shkojmë vetëm tre ditë? - Nuk ke faj - u kthjellova!

Shaka e ditës: Punë

Trpe e pyet Cvetkon: - Si vini në punë? - Me mundime të forta. - Nuk e kisha ndërmend atë, por si arrini atje? - Në depresion

Femrat konfirmojnë se u pëlqen: Rregulli "gjashtë minutë" do të ndryshojë jetën tuaj seksuale

Çiftet e dashuruar në fillim të lidhjes së tyre nuk mund t'i heqin sytë nga njëri-tjetri dhe vazhdimisht përpiqen të bëjnë veten të lumtur. Ata i vlerësojnë çdo ditë "fluturat që ndjejnë në stomak" dhe e konsiderojnë të paçmuar kohën e kaluar së bashku. Disa dashurohen aq shumë sa shohin vetëm më të mirën tek partneri, e disa përmes...

Femrat konfirmojnë se u pëlqen: Rregulli "gjashtë minutë" do të ndryshojë jetën tuaj seksuale Lexo më shumë »

Shakaja e ditës: Imazhi

Cvetko shkoi për të bërë një foto për një shofer. Priti, priti, priti, i erdhi radha dhe i bënë foton. Pas 1 ore Cvetko shikon fotot dhe: - Uaa, shiko si dola, fatkeqësi! - Mirë, a janë fotografitë e patentës suaj? - Po! - Epo, çfarë të duash, pikërisht kështu do të dukesh kur të të ndalojë...

Shakaja e ditës: Imazhi Lexo më shumë »

Test – Gjëja e parë që vëreni në këtë foto tregon nëse jeni një person i ndjeshëm apo i fortë

Shikoni videon e postuar në profilin e TikToker Mia Yilin, ku shfaqet një foto. Gjëja e parë që vëreni në këtë foto do të zbulojë tiparet tuaja të vërteta. Zbuloni nëse jeni një person i ndjeshëm apo i fortë. Nëse e keni vënë re fillimisht tymin, atëherë ju intereson shumë se çfarë mendojnë të tjerët për ju dhe e merrni shumë seriozisht...

Test – Gjëja e parë që vëreni në këtë foto tregon nëse jeni një person i ndjeshëm apo i fortë Lexo më shumë »

Shaka e ditës: ATM

Një polic i afrohet një gruaje që tërheq para nga një bankomat: – Makina e parkuar në rrugën e këmbësorëve është e juaja? - Po. - Tërhiq plus 50 euro...