Категорија: Хороскоп

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 18 мај: Оттргнете се од рутината и создадете си нови рутини што ќе ви го релаксираат умот

Слободен печат
Овен Оттргнете се од рутината и создадете си нови рутини што ќе ви го релаксираат умот. Ако работите, бидете флексибилни кон колегите. На љубовно поле...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

6 хороскопски знаци кои не ги исполнуваат своите ветувања и не ја заслужуваат нашата доверба

Слободен печат
Доколку ветувањата што не ги исполнувате се мали, дали тоа и понатаму е голема работа? Па, доволно малите неисполнети ветувања може доведат до големи последици....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 18 мај: Многу работи ве нервираат, но шансите за компромис и натаму постојат

Слободен печат
Овен Може да очекувате добра комуникација во работното опкружување. Околу сѐ лесно се договарате со соработниците. Чувствата кои сте ги имале кон поранешниот партнер, повторно...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ѕвездите предупредуваат – Депресијата најчесто ги погодува овие 4 хороскопски знаци

Слободен печат
Депресијата е често и сериозно нарушување кое предизвикува долготрајно чувство на тага, безвредност, анксиозност и губење интерес за секојдневните активности. Депресијата е нарушување кое може...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 16 мај: Биковите се емоционално ранливи, Лавовите ќе направат компромис

Слободен печат
Овен Де­нот ќе ви до­не­се мно­гу сопки, па­дови, грешки, но и по­де­ми и ис­пра­ву­вања. Ќе ви се чи­ни ка­ко да сте се ка­чи­ле на ек­спре­сен...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 15.05.2020

Слободен Печат
Овен Финансиите ви се променливи. Не се чувствувате добро затоа што ви се чини дека ви бега тлото под нозете. Ве очекува интересен флерт со лице...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопот ви открива кои се вашите тајни способности – Секој знак има барем една!

Слободен печат
Секој хороскопски знак е единствен и се одликува со посебни карактеристики кои го одделуваат од останатите. Комбинацијата од сите ваши предности и недостатоци резултира со...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 24.10.2020!

Слободен Печат
ОВЕН На работа ќе наидете на мали препреки, но не откажувајте се. Вашиот труд ќе се исплати. Доколку ви се допаѓа некоја личност, направете го...
Магазин Хороскоп

Дневен хороскоп за 13 мај: Некои ваши колеги ќе се покажат како вистински лицемери или снобови

Слободен печат
Овен Ќе бидете возбудени за некои нови опции и можности кои ви се нудат. Надежта ќе порасне. Добра идеја е да почнете да се ослободувате...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 12 мај: Денешната планетарна енергија ќе ви создаде пеколен или одличен ден

Слободен печат
Овен Денешната планетарна енергија ќе ви создаде пеколен или одличен ден. Најверојатно долго време не сте искусиле такво нешто. Секако дека ја познавате моќта на...