ВИДЕО | Јавноста ги осудува: Српски инфлуенсерки посвоија куче па го вратија во азил

Српските инфлуенсерки Наталија и Јулија Ѓукиќ, познати како „фитнес близначки“, предизвикаа бурни реакции во јавноста откако објавија дека го посвоиле кучето Беки, а потоа го вратиле во азил. Својата одлука ја објаснија за Блиц ТВ и најавија тужба против сите луѓе, вклучително и јавни личности, од кои добивале закани и навреди. Објаснија дека нивната одлука …

ВИДЕО | Јавноста ги осудува: Српски инфлуенсерки посвоија куче па го вратија во азил Read More »