ФОТО | Бизарно искуство: Не знаела дека е бремена, се породила еден час откако дознала!

Тиктокерката Хана Вајолет раскажа неодамна како татко ѝ ја пронашoл едно утро во тоалетот како се грчи од болка. Кога ја однел во болница, им било кажано дека ѝ пукнал водењакот! Хана Вајолет е самохрана мајка на ќеркичка. На ТикТок платформата редовно објавува информации околу изненадното породување, затоа што не ни знаела дека е бремена, …

ФОТО | Бизарно искуство: Не знаела дека е бремена, се породила еден час откако дознала! Read More »