Батлер ги откри валканите тајни од вилата „Плејбој“: Анџелина Џоли сакаше да ја исплескам по задникот

Поранешниот батлер на Хју Хефнер, Брајант Хоровиц, откри детали од развратните забави што се одржувале во вилата „Плејбој“. Брајант му бил батлер на Хју Хефнер од 1997 до 2016 година, сè до смртта на славниот сопственик на „Плејбој“, кој почина во 2017 година на 91-годишна возраст. Брајант разговарал со своите пријателки од вилата „Плејбој“, Бриџит …

Батлер ги откри валканите тајни од вилата „Плејбој“: Анџелина Џоли сакаше да ја исплескам по задникот Read More »