• Еурофарм Пелистер

Во продажба се билетите за македонското ракометно дерби Вардар – Еурофарм Пелистер

Во рамките од плејофот во првенството на Македонија од денеска се пуштени во продажба билетите за ракометното дерби меѓу Вардар 1961 и Еурофарм Пелистер. Овој меч од петтото коло е закажан за в недела (26 март) со почеток од 18.00 часот во СЦ „Јане Сандански“ – Скопје. Продажбата на билетите ќе се врши: онлајн на …

Во продажба се билетите за македонското ракометно дерби Вардар – Еурофарм Пелистер Read More »