• Aston Villa

Suarez para rikthimit në Premierligë, Gerrard e fton në Aston Villa

Uruguaji mund të kthehet në Premier League dhe të luajë për Aston Villa. Sipas mediave angleze, Suarez ka biseduar me Steven Gerrard, me të cilin ka luajtur së bashku në Liverpool, ndërsa anglezi tashmë është menaxher i Aston Villas dhe e ka ftuar që t'i bashkohet në Birmingham. Aston Villa tashmë ka nënshkruar tre…

Suarez para rikthimit në Premierligë, Gerrard e fton në Aston Villa Lexo më shumë »