Зелен шејк кој ќе ви го исчисти телото

Ова е рецептот кој ќе ви помогне да го закрепнете својот организам, да го прочистите од наталожената масна, солена, зачинета и блага храна… Потребни состојки: – 2 шољи свеж кељ – 2 шољи свеж спанаќ – 1/3 краставица – ½ јаболко – парче свеж ѓумбир – 1 замрзната банана – … Продолжи со читање Зелен шејк кој ќе ви го исчисти телото