ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Ајкула нападна жена во Египет, луѓето беспомошно гледаат

Елизабет Сквајер (68) од Австрија била нападната од ајкула на познатото египетско летувалиште Хургада, пишува британски „Дејли мејл“. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Жената синоќа била префрлена во болница со тешки повреди, но и покрај напорите на лекарите, починала. Таа била мажена за Египќанец и живеела во Хургада, а целиот инцидент се случил … Продолжи со читање ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Ајкула нападна жена во Египет, луѓето беспомошно гледаат