ВИДЕО | Шакира со синовите свири и пее во новиот спот: „Ти ми ја лекуваш болката“

Трикратната добитничка на Греми, Шакира гордо пее и свири на пијано заедно со двата сина во спотот за нејзината нова балада „Acrostico“, која e посветена на нив, a премиерно беше прикажана во понеделникот. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Во него, 46-годишната пејачка седи на клавир меѓу нејзините синови Саша Пике и Милан Пике, … Продолжи со читање ВИДЕО | Шакира со синовите свири и пее во новиот спот: „Ти ми ја лекуваш болката“