ВИДЕО: Ново „шоу“ на прес конференција – Погба го имитираше Роналдо!

Синоќа, по натпреварот со Германија на Европското првенство, францускиот ас го отстрани шишето, т.е. пивото „Хајнекен“. Пол Погба вчера настапи во првата победа на „триколорите“ на континенталниот собир против Германија (1:0) во Минхен. Откако Кристијано Роналдо направи гест што ретко се гледа пред натпреварот со Унгарија и ги тргна шишињата „Кока-Кола“, која е спонзор на … Продолжи со читање ВИДЕО: Ново „шоу“ на прес конференција – Погба го имитираше Роналдо!