ВИДЕО | Михајловиќ: Пријателството со Златан започна кога ме удри со глава!

Синиша Михајловиќ и Златан Ибрахимовиќ направија шоу во Санремо, а по настапот, Швеѓанецот направи интервју со српскиот тренер, кој откри неколку интересни детали за односот меѓу двајцата големи фудбалски стручњаци. – Нашето пријателство започна кога Златан ме удри со глава – се пошегува Миха, инсинуирајќи го судирот што двајцата го … Продолжи со читање ВИДЕО | Михајловиќ: Пријателството со Златан започна кога ме удри со глава!