Тони Цетински за животот во пандемија: Едвај преживeав, јас и сопругата живееме скромно

Во разговор за радио „Далмација“, хрватскиот пејач Тони Цетински зборуваше за своите нови музички проекти, но и за приватниот живот и неговата нова животна улога како дедо. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Неодамна, тој ја промовираше својата нова музичка нумера „Чувам љубав“. „Се работи за подлабока љубовна песна. Многу ми е драго што … Продолжи со читање Тони Цетински за животот во пандемија: Едвај преживeав, јас и сопругата живееме скромно