Српски медиуми: Марија Шерифовиќ збеснала бидејќи дознала дека нејзината партнерка ја изневерува, си ја повредила раката

Српските медиуми не престануваат да пишуваат за инцидентот кој неодамна се случил среде Белград, во чиј центар беше српската пејачка Марија Шерифовиќ. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Викендов на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа и слуша како Шерифовиќ вика и удира со тупаници по својот автомобил среде Белград, расправајќи … Продолжи со читање Српски медиуми: Марија Шерифовиќ збеснала бидејќи дознала дека нејзината партнерка ја изневерува, си ја повредила раката