Шокантна исповест на Емили Ратајковски: Ги почувствував неговите прсти како…

Американската манекенка и актерка Емили Ратајковски (29) го обвини фотографот Џонатан Ледер дека сексуално ја нападнал во 2012 година во неговиот дом во планинскиот регион Катскилс во американската држава Њујорк, пишува Пејџ Сикс. Обвинението, Ратајковски го изнесе во написот што го напиша за списанието Њујорк. Тоа било објавено во вторникот … Продолжи со читање Шокантна исповест на Емили Ратајковски: Ги почувствував неговите прсти како…