Сега е дефинитивно: Џо Џонас и Софи Тарнер се разделуваат, пејачот поднел барање за развод на брак

Пејачот Џо Џонас и ѕвездата на „Game of Thrones“, Софи Тарнер се разведуваат по четири години брак. Џонас поднел барање за развод во судот во Мајами и ангажирал адвокат. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber „Дејли мејл“ дошол до судски документи, во кои се наведува дека нивната врска е „неповратно прекината“. Двојката сака да … Продолжи со читање Сега е дефинитивно: Џо Џонас и Софи Тарнер се разделуваат, пејачот поднел барање за развод на брак