Се шпекулираше дека неговото неверство е причина за разделбата: Мелинда сега откри зошто се развела од Бил Гејтс

Кога основачот на компанијата „Мајкрософт“, Бил Гејтс, соопшти дека се разведува од сопругата Мелинда по 27 години брак, сите беа изненадени. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Сите ги интересираше која била причината што довела до најскапиот развод во историјата, а некогашниот пар не ги откриваше деталите. „По многу размислување и голема работа на … Продолжи со читање Се шпекулираше дека неговото неверство е причина за разделбата: Мелинда сега откри зошто се развела од Бил Гејтс