Ниту Лаутаро, ниту Вајналдум: Барса со големо засилување до крајот на неделава!

Шпанскиот вицешампион наскоро се очекува да го промовира најдобриот фудбалер од Лион, Мемфис Депај (26), информираат холандските медиуми. Овој играч влезе во последната година од договорот со полуфиналистот во Лигата на шампионите од минатата сезона и веќе ги договори личните услови за трансфер на „Камп Ноу“. Barcelona are set to … Продолжи со читање Ниту Лаутаро, ниту Вајналдум: Барса со големо засилување до крајот на неделава!