Мотив повеќе за играчите на Сити, специјален гостин во Истанбул после 13 години

Манчестер сити денеска ќе игра уште едно историско финале од Лигата на шампионите во Истанбул каде е голем фаворит против Интер. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber „Граѓаните“ ќе имаат поголема мотивација бидејќи на трибините на стадионот „Ататурк“ ќе има специјален гостин. Имено, сопственикот на „Сити Фудбал Груп“, во чија сопственост е Манчестер сити, … Продолжи со читање Мотив повеќе за играчите на Сити, специјален гостин во Истанбул после 13 години