МАЈКАТА ЗГРОЗЕНА: Триесетдневен притвор доби негувателката која го тепаше нејзиното дете

Јавноста е згрозена откако се појави видео снимка на која се гледа како жена, за која се испотави дека е ангажирана да чува три деца како негувателка, тепа едно од децата. Настанот се случил денеска во игротека во кафе барот „Дежа ву“. Според информациите на ТВ21, жената е приведена, а надлежен јавен обвинител, постапувајќи според … Продолжи со читање МАЈКАТА ЗГРОЗЕНА: Триесетдневен притвор доби негувателката која го тепаше нејзиното дете