Ким Кардашијан конечно проговори за нервниот слом на Канје Вест: Немоќни сме, тој не е добро!

После неколку дена молк, Ким Кардашијан проговори за менталното здравје Канје Вест и неговиот нервен слом, откако раперот, а сега и кандидат за претседател на САД, со изјавите ја шокираше светската јавност. Започна претседателската кампања на Канје Вест: На хаотичен митинг во панцир дебатираше за абортусот Како што пишува Ким на инстаграм-стори, семејството е немоќно … Продолжи со читање Ким Кардашијан конечно проговори за нервниот слом на Канје Вест: Немоќни сме, тој не е добро!