Ким Кардашијан ја откри вистинската причина зошто повеќе нема да се снима семејното шоу

Ким Кардашијан неодамна објави дека нејзиното семејство одлучило следната сезона од шоуто „Keeping up with the Kardashians“ да биде последна. Ким веста ја објави на Инстаграм, а во интервјуто за „Gracia“ сега објасни што се крие зад оваа одлука за укинување на шоуто кое всушност ги вивна сите нив во ѕвездите. „Никогаш не ни помисливме … Продолжи со читање Ким Кардашијан ја откри вистинската причина зошто повеќе нема да се снима семејното шоу