Исчезна 17 годишна девојка во Белград, родителите стравуваат дека е киднапирана

Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград, исчезна денеска околу 13 часот, последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Нејзината мајка плачејќи за тамошните медиуми изјавила дека само сака детето што побрзо да го најде и дека се сомнева оти е киднапирана. “Не знам … Продолжи со читање Исчезна 17 годишна девојка во Белград, родителите стравуваат дека е киднапирана