ФОТО+ВИДЕО | Ким Кардашијан мета на потсмев и критики: Ми се чини дека никој не сака да работи денес

Во интервју за американскиот магазин „Variety“, Ким, Клои и Кортни Кардашијан заедно со нивната мајка Крис Џенер ги открија своите деловни планови за иднината. Тие се присетија како навистина започнала нивната приказна и како станале дел од светот на познатите, дали некогаш зажалиле. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Познатите сестри кои влегоа во … Продолжи со читање ФОТО+ВИДЕО | Ким Кардашијан мета на потсмев и критики: Ми се чини дека никој не сака да работи денес