ФОТО: Страотна сообраќајка во скопско Орман, под надвозникот се преврте автомобил

Под надвозникот во скопско Орман се сличи страотна сообраќајка, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Самите фотографии од превртениот автомобил на кров сведочат дека станува за тешка сообраќајна незгода. Засега нема официјални информации за околу овој настан во Орман. „Се надеваме нема повредени, внимателно возете не … Продолжи со читање ФОТО: Страотна сообраќајка во скопско Орман, под надвозникот се преврте автомобил