7 C
Скопје

ФОТО: Страотна сообраќајка во скопско Орман, под надвозникот се преврте автомобил

Под надвозникот во скопско Орман се сличи страотна сообраќајка, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров.

Самите фотографии од превртениот автомобил на кров сведочат дека станува за тешка сообраќајна незгода.

Засега нема официјални информации за околу овој настан во Орман.

„Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот“, стои во објавата на ФБ.

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, 🚨⚠️

Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.🚓🚘

Posted by Ѓорче Петров on Sunday, January 24, 2021

Прочитајте и...  Во Тетово прекината свадба со 80 гости, приведени менаџер и сопственик на угостителски објекти

Поврзани вести

Снаа го нападнала свекорот, повредениот 74- годишен тетовец згрижен во болница

Слободен печат

659 санкции за неносење маска

Слободен печат

Во Тетово прекината свадба со 80 гости, приведени менаџер и сопственик на угостителски објекти

Слободен печат

Во Скопје санкционирани 168 возачи, 60 за брзо возење

Слободен печат

ВИДЕО | Пресечен меѓународен канал за трговија со хашиш, приведен албански државјанин

Слободен печат

Пронајдено човечко тело во распаѓање во реката Лепенец

Слободен печат

Остави Коментар