ФОТО | Се враќа еден од омилените ликови од „Sex and the City“, обожавателите се пресреќни

„Ејџ-би-о“ ги објави првите фотографии од снимањето на втората сезона на серијата „And Just Like That“, која е продолжение на легендарната серија „Sex and The City“, објави „Варајети“. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Имено, според фотографиите, актерот Џон Корбег ќе ја репризира улогата на Ејден Шо, еден од љубовните партнери на главниот лик … Продолжи со читање ФОТО | Се враќа еден од омилените ликови од „Sex and the City“, обожавателите се пресреќни