ФОТО | Родителите на познатата актерка пронајдени мртви во куќата, позната потенцијалната причина за смртта

Телата на родителите на актерката Алиша Вит се пронајдени во нивниот дом во Масачусетс, а властите се сомневаат дека тие починале од смрзнатост (хипотермија). Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber   View this post on Instagram   A post shared by Alicia Witt (@aliciawitty) Дијана (75) и Роберт Вит (87) биле пронајдени во понеделникот, … Продолжи со читање ФОТО | Родителите на познатата актерка пронајдени мртви во куќата, позната потенцијалната причина за смртта