ФОТО | Прво огласување на принцот Вилијам откако Кејт Мидлтон откри дека има рак

Првата порака на инстаграм-профилот на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам е објавена денеска, откако принцезата од Велс на 22 март соопшти дека има рак. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Ова се смета за прва јавна објава на принцот од Велс по неубавата вест, а еве ја пораката што ја испрати на страницата која … Продолжи со читање ФОТО | Прво огласување на принцот Вилијам откако Кејт Мидлтон откри дека има рак