ФОТО | „Некои важни работи“: Милош Биковиќ ја објави првата фотографија со синот Василије

Српскиот актер Милош Биковиќ и неговата партнерка Ивана Малиќ пред еден месец станаа родители на синот Василије, кој е нивно прво заедничко дете. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Актерот неодамна изјави дека пристигнуваето на новиот член во семејството претставува голема промена во неговиот живот, но дека е спремен за сите предизвици кои ги … Продолжи со читање ФОТО | „Некои важни работи“: Милош Биковиќ ја објави првата фотографија со синот Василије