ФОТО | Мелинда и Бил Гејтс објавија фотографии од првото внуче

Светот може да го поздрави внучето на дигиталната револуција. Основачот на компанијата „Мајкрософт“, Бил Гејтс и неговата поранешна сопруга Мелинда Френч Гејтс, споделија одделни фотографии од нивното ново внуче. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Нивната внука се роди пред еден месец, а гордите баба и дедо споделија фотографии кои изгледаат како да се … Продолжи со читање ФОТО | Мелинда и Бил Гејтс објавија фотографии од првото внуче