ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук

Познатиот холивудски актер Мајкл Даглас (76) е пресреќен во друштво на својот внук, па така тој на социјалните мрежи сподели црно-бела фотографија на која го држи едномесечниот Рајдер. „Првпат го видов мојот едномесечен внук Рајдер“, напиша тој под фотографијата која е полна љубов оставајќи и насмеано емоџи и срце. Неговиот син Камерон Даглас кој до … Продолжи со читање ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук