ФОТО | Дикаприо „уловен“ со нова девојка: Дали е помлада од 25 години?

Леонардо Дикаприо неодамна присуствуваше на приватната забава на манекенката Ебони Рајли во Лос Анџелес, а друштво му правеше мистериозна девојка чие име сè уште е непознато за пошироката јавност. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Што се случи со претходната девојка и актерка Викторија Ламас – никој не знае, но фоторепортерите сепак успеаја да … Продолжи со читање ФОТО | Дикаприо „уловен“ со нова девојка: Дали е помлада од 25 години?