ФОТО | Дикаприо „уловен“ со нова девојка: Дали е помлада од 25 години?

леонардо дикаприо
Леонардо Дикаприо /Фото: Profimedia

Американскиот актер Леонардо Дикаприо неодамна беше фотографиран во друштво на, наводно, нова девојка чие име сè уште не е познато.

Леонардо Дикаприо неодамна присуствуваше на приватната забава на манекенката Ебони Рајли во Лос Анџелес, а друштво му правеше мистериозна девојка чие име сè уште е непознато за пошироката јавност.

Што се случи со претходната девојка и актерка Викторија Ламас – никој не знае, но фоторепортерите сепак успеаја да ја фотографираат новата убавица.


Името на девојката не е топ тема на социјалните мрежи, туку нејзината возраст. Актерот секогаш со своите врски успеваше да го привлече вниманието на јавноста и се најде на многу насловни страници. Неодамна на Твитер беше објавен список – со која девојка бил и колку години имале девојките тогаш, а колку години по раскинувањето.

По крајот на неговата последна долга врска со Камила Мороне, актерот стана главна тема на социјалните мрежи бидејќи ја прекина врската со манекенката откако таа го прослави својот 25-ти роденден. Досегашните љубовни врски на Леонардо се претежно со девојќи кои се помлади од 25 години.

ФОТО | Камила Мороне „уловена“ на плажа: Девојката на Дикаприо е природна убавица

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот