ФОТО | Бритни ја навреди Кристина Агилера: Пејачката ја отследи Спирс од Инстаграм

Старите ривалки по долги години тивка борба деновиве го разгореа огнот. Поп – ѕвездата Бритни Спирс повторно е во центарот на вниманието со контроверзна објава на Инстаграм. Пејачката зборуваше за нејзината долгогодишна естрадна ривалка Кристина Агилера, навредувајќи ја пејачката поради нејзиниот избор на танчери со облини за таа самата да изгледа послаба на сцената и … Продолжи со читање ФОТО | Бритни ја навреди Кристина Агилера: Пејачката ја отследи Спирс од Инстаграм