„Беше болно и тешко“: Жизел Бундшен и Том Брејди се разведоа

Бразилската манекенка Жизел Бундешен и американскиот рагбист Том Брејди ставија крај на нивниот брак. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Оваа вест ја потврди самиот Брејди на својот инстаграм-профил. „Во последните неколку денови, јас и мојата сопруга го финализиравме разводот по 13 години брак. Ние спогодбено дојдовме до оваа одлука и сме благодарни за … Продолжи со читање „Беше болно и тешко“: Жизел Бундшен и Том Брејди се разведоа