Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка

Пејачот на „Парни ваљак“, Аки Рахимовски (65), добил ќерка со 27 години помладата Словенка Барбара Весел. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Аки и Барбара на ќеркичката и дале име Антонија, пренесува РТЛ Екслузив. Девојчето е родено пред три месеци, а веста ја потврдила мајката на здравствената техничарка од Словенија. Парот досега врската ја … Продолжи со читање Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка