Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Јутјуб ѕвездата Никол Ти починала во осмиот месец од бременоста од засега непознати околности.

На нејзиниот профил на Инстаграм семејството објавила дека 24-годишната девојка умрела, а заедно со неа и неродениот син во саботата наутро.

„Сите пријатели и фанови ги известуваме со голема тага дека Никол и нејзиниот син, на кого таа и Бог му го дадоа името Реин, починаа во саботата наутро – пишува на социјалните мрежи.

Прочитајте и...  Водителката Николина Пишек доживеала хорор на Брач: Ја избркале од вилата, ја навредувале и ја ограбиле!

Никол беше улична танчерка и инфлунсерка, а живееше со партнерот – танчерот Глобал Бог во Лондон. Двајцата биле возбудени поради доаѓањето на бебето и често ја известувале јавноста поради тоа.

Бог во саботата наутро, непосредно пред смртта на саканата девојка, објави снимка на која танцува со количка за бебе, а минатата недела напиша дека синот му пристига во понеделник и дека едвај го чека тој момент. Оваа вест ги шокираше следбениците на младата блогерка, со оглед на тоа дека во неколку наврати истакнувала дека има „добра бременост“, но додала дека најтешко и е тоа што тешко доаѓа до воздух.

Час и половина пред веста за смртта, на Инстаграм таа објави фотографија на која позира во када полна со млеко.

Прочитајте и...  Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Прочитај повеќе

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат

Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Слободен печат

Витни Хјустон почина пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Песните сами ќе ви објаснат и ќе сфатите каде сум

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Во колку часот сте родени? Часот на раѓање ќе ви открие каква личност сте или каква е личноста која ви се допаѓа

Слободен печат

Тања Савиќ очајна откако маж ѝ ги однесе децата во Австралија без нејзино знаење: Пет дена не сум ги слушнала синовите

Слободен печат

Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Слободен печат

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)

Слободен печат

Андрија Милошевиќ не е само шегаџија: Ја покажа и својата романтична страна

Слободен печат

Коронавирус: Зошто луѓето веќе не се толку загрижени за смртните случаи и за бројот на заболени?

Слободен Печат