Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО)

Тој е познат како „најубавиот криминалец во светот“. Џереми Микс веќе од поодамна е еден од најкоментираните модели.

Но, тој повторно овие денови го привлече вниманието на јавноста. Микс се фотографирал додека со рацете го направил албанскиот орел.

Моделот бил дел од промоцијата на една нова продавница за парфеми во Цирих, Швајцарија, пренесува Експрес.

Во таа прилика тој се сретнал со еден Албанец со кого се сликал, додека го прави симболот на орелот.

Оваа слика веќе стана хит на социјалните мрежи.

Express
Прочитајте и...  СЗО: Епидемијата на коронавирус во Азија е далеку од завршена

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат