Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО) - Слободен печат

Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО)

Тој е познат како „најубавиот криминалец во светот“. Џереми Микс веќе од поодамна е еден од најкоментираните модели.

Но, тој повторно овие денови го привлече вниманието на јавноста. Микс се фотографирал додека со рацете го направил албанскиот орел.

Моделот бил дел од промоцијата на една нова продавница за парфеми во Цирих, Швајцарија, пренесува Експрес.

Во таа прилика тој се сретнал со еден Албанец со кого се сликал, додека го прави симболот на орелот.

Оваа слика веќе стана хит на социјалните мрежи.

Express

Прочитај повеќе

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Слободен печат

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Слободен печат

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Слободен печат

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Слободен печат

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Слободен печат

Жените го продаваат своето млеко на интернет, а не знаат дека тоа има катастрофални последици за бебето!

Слободен печат

Остави Коментар

8 + 14 =

Прочитај повеќе

Северина ја копира Меган Маркл! (ФОТО)

Слободен печат

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Слободен печат

Сите зборат за задникот на Бијонсе во новата колекција на Адидас! (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Слободен печат

Меган и Хари останаа без своите титули, но и без парите на Кралицата!

Слободен печат

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Слободен печат