Живеела како калуѓерка, а потоа станала ѕвезда во филмовите за возрасни: Црквата ме уништи, а ова ми беше најголемиот проблем! - Слободен печат

Живеела како калуѓерка, а потоа станала ѕвезда во филмовите за возрасни: Црквата ме уништи, а ова ми беше најголемиот проблем!

Приказната за Американката која од голем верник се претвори во порно-ѕвезда, ја шокираше јавноста.

Ади Ендруз (30) пораснала во мал град лоциран на северо-западниот дел од Пацификот, а родителите цел живот ја учеле да биде религиозна. Кога имала 17 години се зачленила во Мормонската црква каде живеела по нивните правила.

„Се чувствувам најисполнета кога физички им помагам на луѓето“, рекла Ади која еден период од животот го живеела во целибат.

Мормонската религија сексуалните односи ги смета за грев, но сето тоа го трпела поради верата. Таа изјавила дека првпат спиела со маж, пред да се преобрати во верата, но тоа и понатаму и го земале за зло.

„Проблемот не беше во тоа што не можев да имам полов однос, туку тоа што тие водењето љубов пред бракот го сметаа за многу сериозен грев. Што подлабоко навлегував во религијата, се подалеку бев од својот идентитет“, изјавила таа за интервју на весникот „Њујорк пост“.

https://www.instagram.com/p/B2c-o45FpJP/

Поради стравот да не направи грев, вторпат кога спиела со некој маж било дури на 26 години.

„Бев многу потисната сексуално. Буквално сте калуѓерка, посветени на својата вера во таа доба“ објаснила атрактивната русокоса која освен тоа што не можела да биде сексуално активна, исто така не можела да гледа филмови со семејството за време на викендите, како ни да биде деверица на венчавката на сестра си, бидејќи фустанот кој требала да го носи бил премногу разголен. Во тој момент и „пукнал филмот“.

Поради тоа во 2017 година престанала да биде дел од Мормоните, а следната година се преселила во Калифорнија со надеж да стане актерка. И покрај тоа што има диплома од Универзитетот „Brigham Young“, не можела да се вработи ни како келнерка. Се обидела како егзотична танчерка, а наскоро започнале да и се јавуваат бројни агенти во потрага по нови актери во филмови за возрасни.

Во јануари оваа година, русокосата сепак одлучила да се испроба и во оваа работа, а многу брзо после тоа станала и доста популарна, со дури 70.000 следбеници на социјалните мрежи. Во меѓувреме и нејзините блиски се помириле со нејзината нова професија.

„Знаев дека ќе бидат малку во шок кога им кажав. Брат ми рече дека веќе никогаш нема да гледа порно-филмови, но дека изгледам посреќна отколку било кога и затоа ме поддржува“, објаснува актерката која моментално живее на Флорида.

Прочитај повеќе

РИЈАНА ПРЕСЕЧЕ: Пејачката ја прекина тригодишната врска со милијардерот Џамил

Слободен печат

Чувајте го својот брак: Адвокатите велат дека јануари е „месец на разводи“

Слободен печат

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Слободен печат

Во домот е само една обична мајка: Џенифер Лопез сподели прекрасна глетка од нејзината спална (ФОТО)

Слободен печат

„Тој е Селин Дион и Андреа Бочели во едно тело“: Филипинец го отпеа дуетот и jа воодушеви Америка (ВИДЕО)

Слободен печат

Филарета Атанасова, глумица: Обожавам што сум жена!

Слободен печат

Остави Коментар

thirteen − 2 =

Прочитај повеќе

Кристина Мандарина ги покажа огромните гради – „За големи формати“ (ФОТО)

Слободен печат

„Медена земја“ ги трогна холивудските актери – Џејми Ли Кертис воодушевена од македонскиот кандидат за Оскар (ФОТО)

Слободен печат

Водителката Милена Антовска со нова фризура: Погледнете како изгледа сега миленичката на пензионерите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Автомобили од Драгана Мирковиќ купуваат и светските ѕвезди: Меѓу купувачите Ван Дам и Џеј Зи (ФОТО)

Слободен печат

Јапонскиот милијардер доби огромна понуда – 20 илјади жени сакаат да одат со него на Месечината!

Слободен печат

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат