Жител на Кочани се самозадоволувал пред сограѓанка

Македонска полиција/ Фото: Миа

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ѓ.А.(30) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “задоволување на полови страсти пред друг“.

На 13.08.2020 на ул,,Стамен Манов“, во Кочани, пријавениот откако ја забележал пријавителката, застанал со неговото возило до неа и се самозадоволувал, информира МВР.

Видео на денот