ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста.

Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага.

За мешаницата да биде уште покомплицирана, во ова замеша прсти и поранешниот свршеник на пејачката, кој не ја пропушти приликата да биде што поактивен на профилот на Ирина.

Јавноста не пропушти да забележи дека тој ги „лајкува“ фотографиите од патувањето на Ирина во Исланд, почнувајќи од онаа на која таа позира во костим за капење кој одлично го потенцира нејзиното совршено тело.

View this post on Instagram

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Прочитајте и...  Не ви оди? Овие 5 знаци се показател дека го трошите животот на погрешни работи!

Прочитај повеќе

Тереза Кесовија се враќа на сцената: Ова едноставно не сакав да го пропуштам (АУДИО)

Слободен печат

Не ви оди? Овие 5 знаци се показател дека го трошите животот на погрешни работи!

Слободен печат

Поранешниот спортист го промени полот и сега е една од најуспешните жени. Нејзиниот дом од 3,5 милиони изгледа како од бајка! (ФОТО)

Слободен печат

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Слободен печат

Објавен трејлерот за новата телевизиска серија на Стивен Спилберг – „Amazing Stories“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Бикини кои се радост за машките очи: „Голите бикини“ ќе ги носат сите жени, а ќе се воодушеват и Македонките! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

три × два =

Прочитај повеќе

Топлите стапала го чуваат здравјето: Да ги разладите стaпалата е исто како да го разладите коренот на некоја билка, тоа ќе се одрази на целиот систем

Слободен печат

Ова никој не го очекуваше: Собрани 300 000 долари за детето кое сакаше да се убие поради малтретирање во училиште

Слободен печат

Минијатурно кутре кое ќе ви го стопли срцето! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатиот пејач Драган Којќ – Кеба заврши зад решетки! (ФОТО)

Слободен печат

Хороскопски знаци кои не сакаат долги врски

Слободен печат

Луна Џогани го промени изгледот, па некои од фановите велат дека копира позната пејачка!

Слободен печат