ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ: 52-годишната актерка сè уште изгледа совршено (ФОТО)

Селма Хаек има над 10 милиони следбеници на Инстаграм, а често позира во костими за капење и ништо не крие од љубопитните очи на публиката.

Овојпат Селма објавила фотографија како лежи во вода, а во оваа поза убаво се истакнувале нејзините гради.

„Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш на водата”, напишала актерката.

Оваа нејзина фотографија била проследена со илјадници коментари во кои не изостанувале комплиментите и од машката и од женската популација.

Прочитајте и...  Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Прочитај повеќе

Најпознатата Албанка во среде Њујорк се прошета во проѕирна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

Колку кучиња гледате на сликата? Одличен тест за вашата ментална старост!

Слободен печат

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Слободен печат

Сте се запрашале зошто скоро секогаш похуваното месо го подготвувате лошо? Ова се петте грешки што најчесто ги правите!

Слободен печат

Откриена тајната на нејзината витка става: Емина Јаховиќ е меѓу првите на Балканот која го „подврзала желудникот“? (ФОТО)

Слободен печат

Одржан првиот концерт во чест на култните ЕКВ, роден Џејмс Блант и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Слободен печат

Остави Коментар

2 × 1 =

Прочитај повеќе

Прв арапски дизајнер примен во француското здружение на високата мода: Ели Сааб – омилениот дизајнер на познатите

Слободен печат

Повторно е секс-бомба, но погледнете како изгледаше Ана Николиќ пред 20 години!

Слободен печат

Поради овие намирници имате висок притисок, воспаленија и срцеви заболувања! (ФОТО)

Слободен печат

Кариера, љубов и здравје: Дневен хороскоп за 22 февруари!

Слободен печат

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Слободен печат