Жешката Албанка во бикини: Рита Ора со провокативна фотка ја загреа атмосферата во овие зимски денови! (ФОТО)

Пејчката со албанско потекло Рита Ора пред неколку дена го прослави својот 29 роденден, а на своите обожаватели на социјалните мрежи им покажа како се забавува, а вооедно ги почести со една „жешка“ роденденска фотка.

Атрактивната пејачка се соблече во бикини и се сликала во базен, а поради провокативните фотки, нејзините следбеници буквално „одлепиле“…

Не се соменеваме дека Рита ви ја загреа атмосферата во овие студени декемврски денови…

 

View this post on Instagram

 

What 29 looks like 🍿

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

– Како изгледам на 29 години – напишала пејачката како коментар.

– „Не знам каде попрво да гледам, се е совршено“, „Никогаш поубаво не си изгледала, отколку сега на 29 години“, „Се е совршено, јас би додал можеби само неколку меурчиња во тој базен“ – се дел од коментарите под фотката.

Прочитајте и...  Рита Ора со провокативни комбинации прошета во Милано: Пејачката ги истакна атрибутите и засени манекенките! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат